Kırklareli Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alım İlanı

Yeni kurulmuş bölümlerden olan ve bu sene ilk öğrencilerini alan Kırklareli Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi bünyesindeki Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları bölümüne araştırma görevlisi alımı yapılacaktır. Son başvuru tarihi 21.08.2014 olan ilan için özel şartlar bölümünde “Türk Dili ve Edebiyatı veya Çağdaş Türk Lehçeleri Bölümü Lisans mezunu olmak.” ibaresi yer almaktadır.

İSTENEN BELGELER
Araştırma Görevlisi kadrolarına başvuracak adayların başvuru genel ve özel şartlarına göre aşağıdaki belgeleri dilekçelerine eklemeleri gerekmektedir.Adaylar sadece bir kadroya başvuru yapabilecektir. Başvuru aşamasında tüm belgelerin fotokopileri kabul edilebilecektir.
1. Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sayfasındaki formlar bölümünde yer alan öğretim elemanı ilan başvuru formu eksiksiz olarak doldurulacaktır.
2. Ayrıca başvuru dilekçesi yazılacaktır.
3. Özgeçmiş,
4. ALES Belgesi fotokopisi,
5. Yabancı dil puanını gösteren dil belgesi fotokopisi.
6. Lisans diploması,
7. Lisans not ortalamasını gösteren transkript fotokopisi,(Ön değerlendirme ve değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak, 4 lük not sisteminin 100 lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir)
8. Nüfus cüzdan fotokopisi,
9. Askerlik durum belgesi fotokopisi.
10. 2 adet fotoğraf,
11. Varsa bilimsel çalışmalarını içeren dosya eklenecektir.
Süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli müracaatlar ile postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacak ve bu durumdaki adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Ön değerlendirme ve giriş sınavı sonuçları Üniversitemizin web adresinde yayınlanacaktır. Duyurular tebligat niteliğindedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*